Farba do włosów – 3 marki, które warto znać

2023-05-04
Farba do włosów – 3 marki, które warto znać

Wybierając farbę do włosów, warto brać pod uwagę nie tylko jej odcień, ale również skład oraz samego producenta. Niekiedy marka produktu ma bowiem duże znaczenie – zwłaszcza jeśli wybierzemy farbę firmy, która oprócz pięknego koloru gwarantuje także pielęgnację pasm. Na których producentów szczególnie warto zwrócić uwagę, poszukując farby idealnej?

Matrix

Producentem kosmetyków i farb do włosów, którego szczególnie warto znać, jest marka Matrix. Od 1980 roku cieszy się ona popularnością wśród fryzjerów na całym świecie. Farby producenta zapewniają wysoką trwałość koloru i radzą sobie nawet z siwymi włosami. Ich kremowo-żelowa konsystencja gwarantuje dokładną i przyjemną aplikację oraz odpowiednie połączenie z aktywatorem. Farby Matrix doskonale wnikają w głąb włosa, zapewniając zaskakujące efekty w postaci intensywnego, lecz naturalnego i jednolitego koloru włosów. Co najważniejsze, dzięki specjalnej formule i ochronnej technologii Pre-Bonde farbowanie przy ich użyciu nie niszczy struktury włosa, a wręcz dodatkowo ją wzmacnia. W asortymencie marki Matrix oprócz farb dostępne są również kremy do koloryzacji ton w ton z odżywczo-regenerującym kompleksem. Producent oferuje szeroką gamę kolorystyczną produktów do farbowania, umożliwiając zmianę koloru włosów na konkretny, wymarzony odcień.

RR Line

Inną marką zajmującą się produkcją dobrej jakości farb jest Farouk. Innowacyjne kremy koloryzujące z wyjątkowej linii RR Line wyróżnia mocny pigment oraz obecność odżywczych, pielęgnujących składników. Pasma po koloryzacji zachwycają więc nie tylko doskonałym, trwałym kolorem, ale i zdrowym wyglądem oraz blaskiem. Co ciekawe, farby RR Line można łączyć ze sobą, tworząc nowe, niespotykane wcześniej odcienie. Farbowanie przy użyciu kremów koloryzujących producenta daje więc nieograniczone możliwości wyboru koloru, zapewniając jednocześnie naturalny, długotrwały efekt oraz bezpieczeństwo. Zawartość takich składników jak oliwa z oliwek wpływa dodatkowo na poziom nawilżenia włosów i chroni zarówno kosmyki, jak i skórę głowy – to doskonała alternatywa dla zwyczajnych farb.

Cece of Sweden

Chcąc uzyskać naturalny, długotrwały efekt koloryzacji, warto zwrócić uwagę również na propozycje marki Cece of Sweden. Producent od lat zajmuje się produkcją kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, ciesząc się popularnością wśród wielu fryzjerów. Profesjonalne farby producenta zapewniają głęboki, intensywny odcień aż po same końce oraz długotrwały efekt farbowania. Wyróżnia je ponadto doskonałe krycie nawet dużej ilości siwych włosów. Ich dużym atutem jest także zawartość witaminy C, która dodaje pasmom zdrowego blasku oraz miękkości i skutecznie odżywia strukturę włosa. Kremowa konsystencja farby oraz wygodne opakowanie w formie tuby pozwalają na komfortową, bezproblemową aplikację preparatu.

W asortymencie Allefryz.pl czekają na Ciebie farby wszystkich wymienionych marek. Wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się zdrowymi, lśniącymi włosami w wymarzonym odcieniu!

pixel