Jak nie marnować farby do włosów?

2021-04-18
Jak nie marnować farby do włosów?

Oczywiście istnieją różnego rodzaju wyciskarki, jednak większość z nich nie do koca daje radę i przykładowo w samej końcówce zostaje trochę produktu, który mógłby zostać przez nas dobrze spożytkowany. Na ten niby niewielki lecz znaczący problem jest dość prosta odpowiedź. TubeTwist to bardzo prosty i skuteczny przedmiot, którego nie powinno zabraknąć w twoim sprzęcie. Wyciska on 100% farby, dzięki czemu nic się nie marnuje, a my możemy do końca użyć naszej farby. 

Ale jak działa, że niby jest tak niezawodny i czym różni się od reszty? Jest dość prosty w użyciu, pomimo częściowo skomplikowanego wyglądu. Wystarczy go rozłożyć na części, zamontować prawie pustą tubkę w środku, zamknąć, zakręcić pokrętłem na boku i... W tym momencie wycisnęliśmy całą tubkę i do tego momentu większość podobnych produktów daje sobie radę lecz tak naprawdę to nie wszystko. By uzyskać pełen, doskonały efekt należy zamknąć klapkę i ją docisnąć, co spowoduje wypłynięcie farby z samek końcówki. Po wyjęciu owych elementów zdejmujemy zwiniętą, pustą tubkę i wtedy możemy ją wyrzucić do kosza z czystym sumieniem, że nic nie marnujemy.

Dzięki temu rozwiązaniu nikt nic nie traci, a zyskuje dużo. Samo urządzenie nie jest zbyt duże, dlatego problemem nie jest także przechowywanie tego, a ma wiele zalet. Sam klient może w pełni skorzystać z produktu, a dla otoczenia również jest to dobre rozwiązanie, ponieważ duże ilości chemicznych farb nie dostają się do środowiska. Niby pięć mililitrów nie jest dużą ilością, jednak ma ona znaczenie, dlatego warto nabyć owy produkt i nie marnować farby, równocześnie dbając o nasze otoczenie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel