Jak odżywić paznokcie po lakierze, hybrydzie?

2021-03-28
Jak odżywić paznokcie po lakierze, hybrydzie?

Problemy z paznokciami to codzienność. Łamią się, rozdwajają, są słabe... Najlepszą odpowiedzią na taki ich stan jest użycie odżywki do paznokci, jednak ich wybór czasami też bywa wadliwy. Mimo wszystko paznokcie są dość delikatne i trzeba uważać przy ich pielęgnacji, dlatego dużo lepiej by było skorzystać z takiej, która nie posiada w składzie szkodliwych substancji, takich jak toulen. 

Bardzo dobrym wyborem jest odżywka Extra Strong firmy Herome. Spełnia ona wszystkie funkcje podane powyżej, a na dodatek poprawia wzrost paznokci. Już po zaledwie 14 dniach stosowanie owej odzywki widać znaczące efekty. W dodatku posiada niesamowicie wygodną aplikację, ponieważ pędzelek długi na 1,5 centymetra pomaga idealnie rozprowadzić lakier paznokciu, a nakrętka w charakterystycznym kształcie ściętego stożka, ułatwia odsuwanie skórek. 

Wystarczy użyć go zaledwie 1 - 2 razy do roku i gwarantuje niezwykłą wytrzymałość paznokcia. Stosowanie tego preparatu po noszeniu tipsów bądź akrylowych paznokci nie jest zalecane. W takim przypadku warto sięgnąć po Herome Nourishong Nail Oil, która jest migdałowo cytrynowym preparatem, zawierającym wiele witamin utrzymujących kondycję paznokci.

Kolejną niezwykle ważną rzeczą w pielęgnacji paznokci jest utwardzacz, który może wyleczyć osłabione jak i szybko pękające paznokcie. Dobrze jest wybrac taki, który nie zawiera formaldehydu. W tym przypadku proponuję zastosować Herome Nail Hardener Sensitive. Jego nowy pojemnik jest większy, a w dodatku posiada dokładną instrukcję zastosowania go. Lakier bardzo szybko schnie,  co jest dość istotne - nie posiada intensywnego jak i drażniącego zapachu, który przeciętnie jest niezwykle drażliwy. Wystarczy 21 dni by nasze paznokcie prezentowały się doskonale oraz zostały wyleczone ze wszystkich skaz jak i pęknięć.Po owej kuracji efekt utrzymuje się bardzo długo, dlatego nie musimy się martwią o stan naszych paznokci. 

Produkty herome chronią doskonale nasze paznokcie zarówno przed odwodnieniem ich jak i zwyczajnie je wzmacnia. Można je nakładać zarówno na pomalowane jak i suche paznokcie, z czego w pierwszej opcji dodatkowo dodaje blask lakierom. 

Podstawą składników Herome jest brak szkodliwych substancji oraz doskonała pielęgnacja paznokci, wybór ten jest bardzo dobry, ponieważ na rynku nie ma lepszych odżywek i wzmacniaczy biorąc pod uwagę skład, skuteczność oraz działanie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel