Wella

( ilość produktów: 214 )

Jakość w parze z tradycją i nowoczesnością. Wella Professionals to szeroka oferta kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych do gabinetów fryzjerskich. Dopracowana formuła przygotowana w oparciu o współpracę ze światowej klasy fryzjerami pozwoliła na opracowanie zaawansowanych rozwiązań, dzięki którym efekty widoczne są już po pierwszym użyciu. Z produktów marki korzystają salony na całym świecie, a kosmetyki zostały docenione w wielu konkursach. Marka oferuje kosmetyki gwarantujące niesamowite efekty w przystępnej cenie.

Producent Wella

Wella Professionals to niemiecka marka pochodząca z koncernu Procter & Gamble. W ofercie brandu znajdują się najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów. To jedna z najczęściej wybieranych marek pośród profesjonalnych fryzjerów oraz salonów. Jej jakość gwarantowana jest przez doskonale opracowane formuły i odpowiednio dobrane składniki doceniane przez jury światowych konkursów kosmetycznych. Znajomość marki wśród fryzjerów i zaangażowanie we współpracę pozwala stworzenie dopracowanych formuł i dokładnych opracowań badań umożliwiających tworzenie nowych produktów. Dzięki stałemu rozszerzaniu swojej obecności w różnych krajach świata marka Wella Professionals zyskała nie tylko uznanie i popularność, ale także wartościowe patenty umożliwiające dalszy rozwój marki. Ceniona na świecie marka, to także rozbudowany asortyment, w którego ofercie każdy profesjonalista znajdzie coś dla siebie. Najwyższa jakość kosmetyków, na których pracują światowej sławy styliści, zapewnia doskonale wykonaną usługę, z której rekomendacje pozwolą na pozyskanie nowych Klientów. Szampony i maski Wella Professionals to produkty godne zaufania, niedostępne w regularnej sprzedaży, co dodaje renomy również salonom, w których są wykorzystywane. Wiele z produktów marki zawiera składniki aktywne, niepopularne dotychczas w produktach do pielęgnacji włosów, takie jak proszek diamentowy, ekstrakt z szampana czy wyciągi z jedwabiu, każdy z nich włączony został do składów produktów po długoletnich badaniach nad strukturą włosów i ich reakcjami na czynniki zewnętrzne oraz odpowiednio opracowaną pielęgnację. Odwaga marki w tworzeniu kosmetyków pozwala na uzyskiwanie coraz większej popularności wśród użytkowników. Na zaufanie dla marki duży wpływ ma również jej długa historia, ukoronowana wieloma sukcesami.

Największą zaletą produktów Wella Professionals jest szybkie i skuteczne działanie, które zapewnia widoczne efekty na każdym rodzaju włosów. Dzięki temu marka niemalże natychmiast budzi zaufanie Klientów i zapewnia o wysokiej jakości stosowanych kosmetyków. W połączeniu z dobrze dobraną usługą to duet, który nawet najbardziej wymagających zachęci do powrotu, do salonu. Fryzjerzy często zwracają uwagę na wygodę korzystania z produktów marki, kompaktowe opakowania umożliwiają łatwą aplikację bez komplikacji. Jako zdecydowany atut marki postrzegany jest szeroki asortyment dostępnych kosmetyków dostosowanych do różnych rodzajów włosów oraz różnorodnych zabiegów przeprowadzanych na skórze głowy. Dzięki temu nie ma konieczności uzupełniania podczas zabiegów i dodawania kolejnych, innych kosmetyków, dzięki czemu równowaga oraz działanie składników aktywnych zostaje zachowane. Pełnej oferty produktów marki szukaj na allefryz.pl.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel