Londa

( ilość produktów: 58 )

Pielęgnacja, stylizacja, ochrona koloru czy inne zabiegi w nawiązaniu do aktualnych trendów? Londa to marka, która nie tylko zapewnia komfortową pracę na profesjonalnych kosmetykach, z doskonale dopracowaną formułą, ale także porady, bogatą ofertę szkoleń i garść ważnych informacji zapewniających, że zawsze będziesz na bieżąco z najnowszą i poznasz tajniki pracy najpopularniejszych fryzjerów z całego świata. Marka w swojej działalności stawia na nieustanny rozwój w zakresie oferty i wiedzy, którą chętnie dzieli się ze swoimi stałymi klientami.

Producent kosmetyków Londa

Działania marki w zakresie szkoleń to obok zróżnicowanej oferty wiodący kierunek mający na celu pokazanie szerokiego wachlarza możliwości oferowanego przez brand. Firma nie sprzedaje wyłącznie kosmetyków, ale także ideę i know how związane z działaniami promocyjnymi i inspiracjami związanymi z najnowszymi trendami. To duży wyróżnik marki na rynku, podejmując współpracę wkraczasz w świat pełen piękna, motywacji i wzajemnej wymiany, dzięki czemu prócz najwyższej jakości kosmetyków wykorzystywanych podczas obsługi klientów, otrzymujesz również wartość dodaną w postaci zaangażowanego teamu otwartego na pytania. Kosmetyki Londa zostały podzielone na kategorie, w zależności od specjalizacji produktów. Dostosowanie odpowiedniego preparatu do indywidualnych potrzeb włosów to klucz do przeprowadzenia udanego zabiegu, zarówno w pielęgnacji, jak i koloryzacji. Koloryzacja w wydaniu marki to przede wszystkim linia Permament Color gwarantująca trwały kolor, całkowicie pokrywający siwe włosy, pełen blasku i nasyconych tonów, które doskonale sprawdzą się na różnych rodzajach włosów. Dla kobiet, które jeszcze nie wybierają trwałego koloru i pragną odświeżyć naturalny, dodając rozświetlenie i refleksy stworzone zostały farby Demi-Pernament.

Ta formuła to odcień utrzymujący się na włosach maksymalnie do 24 myć. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przełożyć całościową koloryzację obciążającą włosy. Marka w bardzo szybkim tempie odpowiada na aktualne trendy, dlatego w ofercie znalazł się również rozjaśniacz, który stanowi doskonałe wsparcie podczas zabiegów. Jego szczególną zaletą jest skład, który gwarantuje włosom bezpieczeństwo i piękny stonowany kolor. Asortyment marki to również kosmetyki do pielęgnacji. W ofercie znajdują się produkty przeznaczone do profesjonalnych zabiegów oraz do stosowania w domu, w celu przedłużenia efektów zabiegu. Linia Visible Repair to kosmetyki do suchych i zniszczonych włosów potrzebujących intensywnej regeneracji. Dla aktywnych podróżniczek marka przygotowała szereg produktów chroniących przed promieniowaniem UV, a ochrona koloru to zadanie produktów z linii Color Sleek. Londa to nie tylko pielęgnacja i koloryzacja, ale także stylizacja. Skoncentrowana formuła i dostosowana oferta sprawia, że kosmetyki marki cieszą się dużą popularnością wśród użytkowniczek. Szczególną popularnością cieszą się produkty z serii Volume maksymalnie zwiększające objętość włosów. Ten efekt utrzymuje się bardzo długo i pozostawia dużą dowolność stylizacji, dlatego często wykorzystywany jest również przez profesjonalistów.

    pixel