Jaguar

( ilość produktów: 30 )

Nic tak nie pomaga w stworzeniu idealnego cięcia jak dobrze dobrane nożyczki. Nic tak nie ulepsza stylizacji, jak odpowiednio wyprofilowana szczotka. Do idealnego zestawu brakuje tylko grzebienia, który sprawdzi się na każdych włosach i pozwoli na stworzenie fryzury na miarę potrzeb każdego klienta. Odpowiednio dobrane akcesoria ułatwiają codzienną pracę i sprawiają, że tworzenie stylizacji sprawia jeszcze więcej przyjemności. Producent Jaguar to odpowiedź na potrzeby wszystkich dążących do perfekcji. Bogaty asortyment i wysoka jakość sprzętu gwarantują zaufanie fryzjerów.

Producent Jaguar

Choć wielu wydają się nieistotnym dodatkiem, są podstawą dobrego warsztatu fryzjerskiego. Dzięki nim powstają klasyczne fryzury i dopracowane w każdym calu precyzyjne cięcia. Nożyczki i grzebień stają się niemalże przedłużeniem ręki fryzjera, i umożliwiają realizowanie każdej twórczej wizji. Dzięki dobrze wyprofilowanym akcesoriom efekty zabiegów są znacznie bardziej satysfakcjonujące. Nożyczki występują samodzielnie lub w zestawach, dzięki czemu możesz wybrać gotową propozycję lub skompletować akcesoria, które najlepiej odpowiadają wykonywanym na co dzień zabiegom.

Producent Jaguar to także duży wybór maszynek do strzyżenia włosów. Wymienne końcówki, odpowiednio dopracowana moc pracy gwarantują jakość, o której marzyłeś. Wszystkie produkty to doskonałe wsparcie codziennego działania salonu i przepustka do świadczenia jeszcze lepszych usług, niezależnie od rodzaju włosów, na których wykonywany jest zabieg.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel