SCHWARZKOPF

( ilość produktów: 15 )

Schwarzkopf to marka znana na całym świecie. Jej długa historia i niewątpliwa renoma sprawia, że cieszy się uznaniem profesjonalistów oraz zwykłych użytkowników. Podejście marki do trendów oraz nieustanny rozwój powoduje, że w ofercie znajdują się produkty bardzo zróżnicowane, dostosowane do potrzeb kobiet oraz mężczyzn, przy uwzględnieniu potrzeb włosów oraz skóry głowy. Każdy produkt powstaje w oparciu o analizę danych naukowych, trendów. Precyzja i nieustanny rozwój gwarantują tworzenie produktów cieszących się rosnącą popularnością.

Producent Schwarzkopf

Każda seria kosmetyków marki Schwarzkopf kierowana jest do innego rodzaju włosów oraz problemów, z którymi się zmagają. W ofercie znajduje się wiele zróżnicowanych produktów, które można łączyć pomiędzy liniami produktowymi, by osiągnąć jak najlepszy efekt. Ważnym aspektem na każdym etapie tworzenia produktów jest jasne określenie rezultatów, których oczekują użytkownicy. To pomaga w dogłębnej analizie potrzeb i kreowaniu rozwiązań będących wskazówką do dalszego działania. Podział produktów na serie zapewnia możliwość sprawnego poruszania się pomiędzy poszczególnymi obszarami i skompletowanie zestawu, który sprawdzi się idealnie w codziennej pielęgnacji włosów. Doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji jest regularna pielęgnacja i wzmocnienie struktury włosa pod okiem specjalisty. Skoncentrowane działanie w oparciu o połączenie aktywnych składników zawartych w poszczególnych kosmetykach zapewnia, że włosy są pełne energii, blasku i wyglądają doskonale w każdym wydaniu. Seria BC Color Save dedykowana jest do włosów farbowanych. W tym przypadku skoncentrowane składniki działają pozytywnie na ochronę koloru oraz zapewniają odżywienie niezbędne dla każdego rodzaju kosmyków. Efektem jest długotrwały, piękny kolor, który wygląda jak po wizycie w salonie.

Włosy wymagające intensywnej regeneracji i nawodnienia? Linia kosmetyków BC Moisture Kick to podstawa pielęgnacji! Zawarte w szamponie i odżywce składniki zabezpieczają strukturę włosa i zapewniają gładkość. Osoby ze skórą wrażliwą lub włosami podatnymi na działanie kosmetyków zainteresuje linia BC Sensitive. To specjalnie opracowana formuła zawierająca maksymalną ilość naturalnych składników w trosce o jak najlepszą formę włosów i unikanie podrażnień. Jednocześnie marka zadbała o to, by efekty stosowania kosmetyków tej linii nie różniły się od tego, co oferowane jest w pozostałych, dzięki czemu przy regularnym stosowaniu można cieszyć się pięknymi włosami pełnymi blasku. Dla tych, którzy we fryzurze poszukują idealnego balansu między blaskiem a efektem codziennego odbicia włosów od nasady, dedykowana jest linie BC Volume Boost, gwarantująca włosom płaskim i cienkim nadanie puszystości i delikatne odżywienie. Marka Schwarzkopf to produkty zróżnicowane, dostosowane do potrzeb różnych rodzajów włosów zapewniające olśniewający efekt przy regularnym stosowaniu. Właśnie dlatego marka cieszy się dużym zaufaniem, zarówno w pielęgnacji profesjonalnej, jak i domowym wydaniu, które jest doskonałym uzupełnieniem regularnych zabiegów fryzjerskich.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel