Tovares

( ilość produktów: 1 )

Perfekcyjny salon fryzjerski to nie tylko kosmetyki i umiejętności profesjonalistów, ale także sprzęt wykorzystywany do wykonywania zabiegów. Tovares dba o zaopatrzenie salonów w całej Polsce, by każdego dnia wprowadzać jakość usług na jak najwyższy poziom. Najnowsze technologie, klasyczne dodatki i wszystko, co niezbędne do pracy nad stylizacjami, dostępne na allefryz.pl. Akcesoria fryzjerskie i kosmetyczne dostępne są w oryginalnych wydaniach, tak, aby świetnie prezentowały się w każdym salonie.

Producent Tovares

Wszystko, co niezbędne w salonie fryzjerskim; począwszy od treningowej głowy przeznaczonej dla początkującego adepta fryzjerstwa, niezbędne do kształcenia warsztatu nożyczki, czy fartuchy, poprzez specjalistyczne grzebienie, szczotki i klipsy. Zaopatrzenie profesjonalnego salonu to poważne wyzwanie - mnóstwo opcji dostępnych na rynku sprawia, że nie możesz podjąć decyzji. Tovares doskonale rozumie potrzeby polskich salonów, dlatego na allefryz.pl stworzono miejsce, gdzie dostępne są wszystkie niezbędne elementy i akcesoria, które zapewnią komfortową pracę wszystkim profesjonalistom. Każdy detal to najwyższa jakość w celu zapewnienia najwyższych usług świadczonych przez salon. W ofercie znajdują się marki własne, takie jak FOX, Globe Platiner oraz brandy których są wyłącznym dystrybutorem, takie jak: TERMIX i Wahl. Ich oferta w połączeniu z jakością oferowanych akcesoriów zapewnia, że każdy właściciel salonu znajdzie atrakcyjną ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Specjalizacja produktów najwyższej jakości zapewniona przez producenta to gwarancja niezawodności sprzętu, który znaleźć można w ofercie. Dostawca oferuje również produkty, które doskonale sprawdzą się przy rozszerzaniu działalności salonu fryzjerskiego - akcesoria dla barbera, czyli trymery, fartuchy i karkówki.

Wprowadzenie nowości do oferty nowości, zapewni większe zainteresowanie. Nowości wprowadzane do salonu nie muszą kojarzyć się z ogromnymi wydatkami i wielką niewiadomą, Tovares służy pomocą i pomaga w kompletowaniu niezbędnych akcesoriów. Szczególnie rozbudowany asortyment to jednak akcesoria fryzjerskie, w sklepie znajduje się bogata oferta suszarek, dyfuzorów i lokówek, a także prostownice, które ułatwią codzienne zmagania ze stylizacją włosów i zapewnią odpowiednią ochronę przed temperaturą podczas zabiegów. Profesjonalne suszarki uzupełnione zostały o jonizatory powietrza, dzięki czemu strumień powietrza jest regulowany i dostosowywany do rodzaju włosów. Profesjonalny sprzęt nie tylko ułatwia pracę fryzjerów, ale także zapewnia prestiż salonu, do którego klienci chętnie wracają bazując na zaufaniu i odpowiednio zbudowanych relacjach. Tovares zapewnia szeroki wybór szczotek i grzebieni niezbędnych w pracy każdego profesjonalisty. Dzięki zróżnicowanej ofercie istnieje możliwość dobrania akcesoriów do różnych rodzajów włosów, co jest gwarancją świadczenia usług wysokiej jakości dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
      Zamknij
      pixel