Joanna

( ilość produktów: 8 )

Profesjonalna pielęgnacja włosów wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale także kosmetyków, które sprostają każdemu wyzwaniu. Marka Joanna to szeroki asortyment kosmetyków profesjonalnych oraz produktów używanych przez salony fryzjerskie w trosce o piękne i zdrowo wyglądające włosy. Szampony, i maski zostały opracowane w oparciu o najlepszą formułę zapewniającą ochronę na najwyższym poziomie. Produkty dostosowane są do każdego rodzaju włosów, ich uniwersalność zapewnia doskonałe przygotowanie struktury włosa do dalszych zabiegów.

Producent kosmetyków Joanna

Pielęgnacja, stylizacja, ochrona koloru czy całkowita regeneracja? Marka Joanna to cały wachlarz możliwości. Każdy produkt to najwyższej jakości formuła powstająca w oparciu o szczegółowe badania nad strukturą włosa i jego reakcjami zarówno na działanie produktów, jak i czynników zewnętrznych. W trosce o najwyższą jakość oferta szamponów zawiera kosmetyki uniwersalne oraz specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego typu włosów. Zróżnicowane pojemności szamponów, w zależności od specjalizacji pomagają w odpowiednim zaopatrzeniu każdego salonu, bez konieczności częstego powtarzania zakupów. Szeroka gama odżywek pozwala na odpowiednie zabezpieczenie struktury włosa, odżywienie i nawilżenie, dzięki czemu każda czynność przeprowadzana na włosach będzie znacznie łatwiejsza bez względu na ich kondycję. Dostępność produktów w różnych pojemnościach zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość różnicowania asortymentu dostępnego w salonie. Profesjonalna pielęgnacja połączona z odpowiednio wykonaną usługą to gwarancja zadowolonych klientów, którzy z przyjemnością będą wracać do salonu i polecać go swoim znajomym. Marka Joanna od lat obecna jest na rynku profesjonalnej pielęgnacji włosów.

Ceniona przez fryzjerów i użytkowniczki korzystające z produktów również poza salonem fryzjerskim. Wykorzystywanie w pielęgnacji produktów wykonanych w oparciu o podobną formułę, pozwala na przedłużenie i zachowanie efektu osiągniętego podczas wizyty w salonie, co często pomaga Klientkom salonu w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru miejsca godnego zaufania. Wiele produktów marki Joanna znajduje się wśród bestsellerów, które niezmiennie cieszą się ogromnym zaufaniem fryzjerów bez względu na specjalizację. Produkty marki doskonale sprawdzą się na każdym etapie zabiegu. Wiele rodzajów wyspecjalizowanych szamponów do pielęgnacji pozwala na przygotowanie włosów, zarówno do zabiegów pielęgnacyjnych, jak i prawidłowej stylizacji. Składniki aktywne zawarte w kosmetykach zapewniają pielęgnację struktury włosa i jego odbudowę, dzięki czemu stanowią idealną podstawę do zabiegu oraz doskonały dodatek i uzupełnienie pielęgnacji zapewniającej każdego dnia efekt jak z salonu. Dużą popularnością wśród kosmetyków profesjonalnych cieszą się również maski do włosów. Ich wydajność i bogata w składniki odżywcze formuła gwarantuje efekt doskonale, gładkich, nawilżonych włosów. Marka Joanna to połączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu idealnie pasuje do każdego salonu.

    pixel