Abena

( ilość produktów: 4 )

Abena jest firmą istniejącą od 1953 roku, która na polskim rynku działa od 2005 roku. Jej asortyment jest niezwykle szeroki. Znaleźć można w nim między innymi preparaty do pielęgnacji ciała, takie jak kremy, balsamy oraz maski, środki higieny osobistej (podkłady jedno- i wielorazowe, prześcieradła, śliniaki), a także rękawice nitrylowe, winylowe oraz lateksowe. Głównymi odbiorcami wyrobów marki są apteki, szpitale oraz domy pomocy społecznej. Produkty firmy Abena z powodzeniem stosowane mogą być jednak także przez osoby prywatne. Bogaty ich wybór można znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego AlleFryz.pl.

Producent Abena

Grupa Abena została założona przez Jens Terp-Nielsena. Na początkowym etapie swojej działalności specjalizowała się ona w sprzedaży różnego rodzaju worków jutowych. W latach osiemdziesiątych rozpoczęto produkcję chusteczek higienicznych oraz pieluszek dla dzieci, które na rynku sprzedawane były pod marką Bambo. W ofercie producenta Abena, poza wspomnianym powyżej asortymentem higienicznym, można znaleźć również rozmaite produkty papierowe i plastikowe. Marka zajmuje się także tworzeniem profesjonalnych systemów zarządzania pakowaniem oraz odpadami. Jej wyroby są dostępne w ponad 55 krajach z całego świata. Produkty Abena sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z wyrobów jest szczegółowo sprawdzany pod kątem wytrzymałości, trwałości oraz chłonności. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości, certyfikowane surowce, które są na bieżąco kontrolowane. Abena jest pierwszym producentem, który uzyskał certyfikat Skandynawskiego Znaku Ekologicznego.

W bogatym asortymencie marki Abena można znaleźć między innymi rękawicy nitrylowe w różnych rozmiarach oraz kolorach, które znajdą zastosowanie między innymi w szpitalach, zakładach farmaceutycznych, laboratoriach, gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich oraz przemyśle spożywczym. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które w codziennej pracy mają regularny kontakt ze środkami dezynfekującymi oraz substancjami chemicznymi. Niezwykle skutecznie chronią one przed wirusami i patogenami. Producent Abena oferuje także rozmaite preparaty do pielęgnacji ciała. Balsam Abena Skincare dostępny w asortymencie marki wykazuje właściwości wodoodporne, nawilżające oraz lecznicze. Idealnie sprawdza się on u osób borykających się z problemami skórnymi takimi, jak łuszczyca oraz egzema. Godny polecenia jest także krem do rąk dla skóry normalnej oraz suchej. Niezwykle skutecznie zmiękcza on oraz regeneruje naskórek. W jego składzie znajduje się między innymi gliceryna, która wykazuje właściwości nawilżające. Warto tu także wspomnieć o oliwce w formie spray’u, która stworzona została z myślą o posiadaczach skóry suchej, wrażliwej oraz popękanej. Kosmetyk ten można wykorzystywać na wiele różnych sposobów - codziennego mycia, ochrony przed odparzeniami, podczas zmiany bandaży czy gipsu oraz masażu. To wysokiej jakości preparat pozbawiony parabenów.

      pixel