Olivia Garden

( ilość produktów: 29 )

Olivia Garden to firma z długą tradycją sięgającą XX wieku. Doświadczenie, obserwacje i wieloletnia tradycja sprawia, że tworzone przez markę produkty fryzjerskie kojarzone są z klasą, unikalnym designem i dopracowanymi szczegółami, które mają duży wpływ na codzienny komfort pracy. Połączenie tradycji i nowoczesności zapewnia, że marka nieustannie się rozwija i niezmiennie cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem fryzjerów z całego świata, a ich akcesoria to jedne z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w salonach.

Producent Olivia Garden

Technologia w połączeniu z tradycją przyniosła rozwiązania, które znacznie rozwinęła produkty obecne w asortymencie marki jeszcze na przełomie wieków. Brand stopniowo wychodził ze swoją ofertą poza rodzimą Belgię. Jego ciepłe przyjęcie związane jest ze wzrostem popularności, również w Polsce. Duża popularność marki wynika z unikalnych rozwiązań, dzięki którym stworzone zostały produkty doskonałe. Każda szczotka gwarantuje niesamowitą precyzję w wykonywaniu fryzury, zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu. Bardzo ważny jest aspekt ekologiczny związany z tworzeniem produktów. Wszystkie materiały, z których wykonywane są produkty marki podlegają ścisłej kontroli natomiast nowo wprowadzona linia 'eco-friendly' Healthy Hair to odpowiedź na rosnącą świadomość konsumentów i zmieniające się potrzeby związane z posiadaniem. Marka Olivia Garden to przede wszystkim budowanie świadomości konsumentek. Do niedawna nikt nie przejmował się tym, jak czesane są włosy, najważniejszy był efekt końcowy. Obecnie, zarówno fryzjerzy, jak i same kobiety dostrzegają zależność pomiędzy szczotką czy grzebieniem, a wyglądem i kondycją włosów. Brand zwraca uwagę na to, że warto pracować na zdrowo wyglądającą fryzurę zaczynając od podstaw. Dużą rolę w promocji marki odgrywają profesjonalni fryzjerzy, którzy podczas zabiegów edukują klientki o potrzebie właściwego dbania o włosy i skórę głowy właściwym szczotkowaniem. Wbrew pozorom wybór odpowiednich akcesoriów jest bardzo istotny i w dużej mierze determinuje ostateczny kształt fryzury. Właśnie dlatego produkty marki należą do najczęściej wybieranych wśród profesjonalistów oraz świadomych użytkowniczek.

W odpowiedzi na potrzeby różnych rodzajów włosów powstały dedykowane linie produktowe. Seria szczotek PRO THERMAL to wygodne i praktyczne szczotki przewodzące ciepło suszarki zapewniające możliwość profesjonalnej stylizacji. Seria HEALTHY HAIR to bambusowa szczotka, która podczas masażu skóry głowy poprawia krążenie krwi i pobudza skórę do naturalnych procesów odnowy. Dzięki temu włosy są w lepszej formie, a wypadanie zostaje zredukowane. Bambusowy uchwyt to uzupełnienie designerskiego stylu, który sprawdzi się w każdym salonie. Seria grzebieni CARBON+ION to akcesoria idealne do modelowania i strzyżenia. Są niezwykle lekkie i wygodne w użyciu i odporne na wysoką temperaturę dzięki czemu cieszą się niezwykłą popularnością wśród profesjonalistów. Seria szczotek CERAMIC + ION to uzupełnienie linii. Wysoka jakość wykonania i łatwość stosowania to ich niewątpliwa zaleta. Ich stosowanie przywraca włosom naturalny blask.

    pixel