CeCe Of Sweden

( ilość produktów: 8 )

CeCe Of Sweden to produkty, których nie może zabraknąć na wyposażeniu żadnego profesjonalnego salonu fryzjerskiego. W ofercie marki można znaleźć rozmaite kosmetyki niezbędne podczas koloryzacji oraz stylizacji włosów. Dostępne są w wielu różnych wersjach, co sprawia, że możliwe staje się dopasowanie określonego wyrobu do rodzaju oraz kondycji włosów Klientki. CeCe Of Sweden specjalizuje się w produkcji farb do włosów, utrwalaczy, wód utlenionych, utleniaczy w kremie oraz lakierów.

Producent CeCe Of Sweden

Nazwa marki CeCe Of Sweden wywodzi się od słów “creative coiffure”, co oznacza “kreatywne fryzjerstwo.” Człon “Sweden” odnosi się z kolei od kraju, w którym powstała firma. Na rodzimym rynku pojawiła się ona w 1995 roku i może się poszczycić szerokim gronem stałych klientów, które z roku na rok nieustannie się powiększa. Z produktów marki CeCe Of Sweden korzystają najlepsze salony fryzjerskie w kraju. Pisząc o tej firmie, nie sposób nie wspomnieć o linii CeCe Color Creme, w której znajdują się kosmetyki przeznaczone do w pełni profesjonalnej koloryzacji włosów. Godne polecenia są również preparaty z serii Color Essence, która to zawiera preparaty bez dodatku amoniaku, które pozwalają na przeprowadzenie w pełni bezpiecznej koloryzacji włosów. CeCe Color SENSE to natomiast produkty do trwałej koloryzacji bogate w antyoksydanty oraz kompleks jedwabiu. W ofercie marki CeCe Of Sweden są dostępne nie tylko produkty przeznaczone do użytku profesjonalnego, lecz również takie, które z powodzeniem mogą stosować amatorzy.

Zalicza się do nich między innymi kosmetyki CeCe MED, które świetnie sprawdzają się w walce z popularnymi problemami, takimi jak między innymi wypadanie włosów. W tej serii coś dla siebie znajdą również posiadacze pasm suchych i zniszczonych, tłustych, z łupieżem, a także wrażliwej skóry głowy. CeCe MED to wysokiej jakości tworzone na bazie naturalnych składników oraz wyciągów roślinnych. Poszczególne kolekcje są niezwykle rozbudowane; znajdziemy w nich szampony, odżywki, maski czy lakiery do włosów. W ofercie firmy CeCe Of Sweden dostępne są również wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji kosmyków z dodatkiem olejku arganowego - są dostępne w linii ARGAN. Bardzo ciekawą serią jest również Kreativ, w skład której wchodzą kosmetyki przeznaczone do stylizacji włosów. Dostępne tu produkty zostały podzielone na 3 poziomy. Na pierwszym z nich, nazwanym Start, można znaleźć kosmetyki pełniące formę bazy. Dostępne są tu preparaty, które skutecznie ochronią włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury czy pomogą uporać się z przyklapniętymi i puszącymi się pasmami. Play to kosmetyki przeznaczone dla miłośników kreatywnej stylizacji włosów - gumy do włosów, woski, pasty matujące czy woski rzeźbiące. Na trzecim poziomie - Finish, natomiast są produkty, z pomocą których można utrwalić uzyskane efekty stylizacji w taki sposób, aby stworzona fryzura utrzymała się na głowie przez cały dzień. Dostępne są tu zarówno lakiery do włosów, jak i spray’e utrwalające.

    pixel