OWay

( ilość produktów: 2 )

OWay to linia produktów do stylizacji włosów każdej długości. Dzięki nim można ułożyć nowoczesne i trwałe fryzury, nawet z pasm, które są mało podatne na stylizację. OWay obejmuje preparaty do układania włosów pod wpływem wysokiej temperatury, które nie tylko zwiększają trwałość fryzury, ale również chronią pasma przez negatywnym wpływem używania lokówki, suszarki bądź prostownicy. Dla szczególnie wymagających osób przygotowano glinki i żele do włosów, które umożliwiają ułożenie nawet ekstremalnych fryzur i podkreślenie każdego kosmyka z osobna.

Producent OWay

Wśród produktów OWay znajdują się preparaty do stylizacji, a także wysokiej jakości szampony i odżywki. Szampony są przeznaczone nawet dla skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Dzięki nim łagodzi się podrażnienia skóry głowy, a także odbudowuje się jej naturalną barierę ochronną. Odżywki z naturalnymi składnikami pomogą zregenerować zniszczone pasma i przywrócić ich naturalny blask bez nadmiernego obciążania włosów.

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
      Zamknij
      pixel