Valera

( ilość produktów: 2 )

Suszarki do włosów, prostownice i lokówki to podstawowe urządzenia w każdym salonie fryzjerskim. Wykorzystuje się je zarówno w czasie strzyżenia i modelowania włosów, jak i w trakcie układania fryzur ślubnych, weselnych oraz sylwestrowych. Urządzenia z oferty Valera są niezawodnym wyborem dla wszystkich fryzjerek i fryzjerów. Dzięki nim bez trudu ułoży się każdą fryzurę i jednocześnie zadba się o włosy klientów. Suszarki z jonizacją i prostownice z płytkami grzewczymi, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pasm, są najlepszym wyborem.

Producent Valera

Valera oferuje szereg urządzeń do salonów fryzjerskich oraz akcesoriów, dzięki którym możliwe jest ich bezpieczne użytkowanie. Podstawki odporne na wysoką temperaturę umożliwiają odłożenie gorącej prostownicy lub lokówki bez ryzyka poparzenia klientki. Uchwyty na suszarki ułatwiają natomiast zagospodarowanie przestrzeni wokół stanowiska do pracy, dzięki czemu fryzjer ma wszystkie niezbędne przedmioty blisko siebie, co ułatwia mu wykonywanie wielu różnych czynności.

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
      Zamknij
      pixel