Staleks

( ilość produktów: 3 )

Staleks to produkty przeznaczone do salonów kosmetycznych. Wśród nich znajdzie się cążki do usuwania skórek, pilniki z wymiennymi nakładkami, a także pęsety do regulacji brwi. Szereg produktów do wykonywania manicure i pedicure, henny i regulacji brwi oraz wielu innych zabiegów kosmetycznych jest przystosowany do potrzeb wszystkich profesjonalnych salonów. Narzędzia są bezpieczne w użytkowaniu, a możliwość ich sterylizacji w wysokiej temperaturze minimalizuje ryzyko zakażenia się różnymi chorobami, zarówno w przypadku kosmetyczki, jak i obsługiwanych przez nią klientów.

Producent Staleks

W ofercie Staleks znajdują się narzędzia dla kosmetyczek, które służą przez długi czas. Cążki, pęsety i inne produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, podobnie jak metalowe tarki do stóp i pilniki. Każde z narzędzi niezawodnie spełnia swoją rolę, umożliwiając wykonanie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Staleks oferuje również cążki do usuwania wrastających paznokci i nożyczki, odporne na tępienie się w czasie sterylizacji.

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
      Zamknij
      pixel