Środki do dezynfekcji narzędzi i salonu fryzjerskiego

( ilość produktów: 11 )

Wybierając Allefryz.pl możemy mieć pewność, że zaufaliśmy profesjonalistom. Produkty tej firmy są sprawdzone i nie są testowane na zwierzętach. Firmie zaufało tysiące klientów, którzy są zadowoleni. Allefryz.pl to nie tylko kosmetyki, ale też produkty niezbędne do pracowania w zakładach zarówno kosmetycznych, jak i zakładach fryzjerskich. Należą do nich produkty do dezynfekcji i utrzymania czystości. W naszym sklepie możecie właśnie otrzymać takie produkty. Dezynfekcja i czystość powinny być stawiane na pierwszym planie w każdym salonie fryzjerskim. Dzięki temu zapewni się swoim klientom najlepszą jakość usług, dzięki którym będą chcieli tam wracać. Pojemnik do sterylizacji jest bardzo przydatny zarówno w salonie kosmetycznym, jak i salonie fryzjerskim. Wykonano go z akrylu, więc na pewno się nie potłucze, nawet gdy spadnie z biurka.

Czystość i dezynfekcja

Istotne jest używanie płynów do dezynfekcji. Takie płyny można kupić u nas w sklepie. Istnieje kilka płynów do dezynfekcji. Dzięki nim możliwe jest dbanie o czystość sprzętu i o to, aby korzystanie z niego było bezpieczne i zdrowe. Taki płyn skutecznie usuwa wszelkiego typu zabrudzenia i niszczy potencjalnie niebezpiecznie drobnoustroje. W zakładach istotne są też preparaty przeznaczone do mycia powierzchni w łazienkach. Nasze preparaty mają świeży zapach, usuwają kamień i brud, rozpuszczają tłuste zabrudzenia, a także są bezpieczne dla powierzchni. Istotne są też płyny na bazie alkoholu służące do higienicznej dezynfekcji rąk, przeznaczony do bezpośredniego stosowania na skórę. Gwarantują 10-krotnie lepszą ochronę rąk w porównaniu z tradycyjnym mydłem. Takie płyny można zakupić u nas. Stosuje się je nie tylko w salonach fryzjerskich, ale przede wszystkim w salonach kosmetycznych. W każdym zakładzie fryzjerskim powinny znaleźć się też wanienka i pojemniki dezynfekujące.

Inne akcesoria

Wanienka do dezynfekcji nie zajmuje wiele miejsca. Zmieszczą się do niej praktycznie wszystkie narzędzia, takie jak cążki, gilotyny, pilniki czy narzędzia typowo fryzjerskie. Jest odporna na działanie preparatów dezynfekujących, a prosta konstrukcja zapewnia możliwość dokładnego czyszczenia urządzenia. Wanienka posiada podnoszoną tackę, dzięki której narzędzia po dezynfekcji można łatwo wysuszyć. W każdym gabinecie kosmetycznym i fryzjerskim higiena to podstawa. Kolejnym elementem niezbędnym w zakładzie jest pojemnik na odpady. Pojemniki są wykonane zazwyczaj z akrylu, dzięki czemu nie niszczą się i nie tłuką. U nas można też kupić spray do dezynfekcji. Służy do szybkiej dezynfekcji odpornych na działanie alkoholu powierzchni i sprzętu medycznego wyposażenia medycznego, mebli w zakładach opieki zdrowotnej, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, laboratoriach, domach opieki, hospicjach. Zalecany do dezynfekcji foteli zabiegowych, łóżek, aparatury medycznej i operacyjnej oraz innych trudnodostępnych powierzchni, a także przedmiotów mających kontakt z żywnością.

    pixel