Folie fryzjerskie do pasemek (piankowe, samoprzylepne)

( ilość produktów: 1 )

Dobra koloryzacja wymaga precyzji oraz odpowiednich umiejętności i sprzętu. To nie tylko wyposażenie zakładu fryzjerskiego w sprzęt, który umożliwia koloryzację, ale także odpowiednie farby i folie do robienia pasemek i balejażu. Samopodgrzewające się papierki do pasemek z polistyrenu niezwykle ułatwiają pracę fryzjera, pozwalając na tworzenie wielowymiarowych koloryzacji. W firmie Allefryz.pl można zakupić pudełka z pasemkami, które zawierają nawet dwieście sztuk samoprzylepnych papierków do pasemek w czterech różnych kolorach. Produkt przeznaczony jest do profesjonalnego użytkowania w salonie fryzjerskim. Samoprzylepność papierków oznacza, że są one pozbawione kleju, a samoprzylepność uzyskują po kontakcie z wilgocią z mieszanki farbującej. W naszym sklepie można również kupić profesjonalną folię do pasemek, która jest wytrzymała i dzięki której praca przebiega sprawnie. Folia nie rozrywa się, bo ma odpowiednią gramaturę.

Folia do pasemek

Odpowiednia folia aluminiowa to sukces każdego zabiegu koloryzacyjnego. Istnieją dwie metody robienia balejażu: pasma zawijasz w aluminiową folię lub malujesz jaśniejsze pasemka bezpośrednio na włosach. Jeśli fryzjer i klient wybrali pierwszą metodę niezbędna będzie folia aluminiowa. Folię aluminiową można zamówić w sklepie Allefryz.pl. Klient może śledzić zamówienie i sprawdzić jego status. Wysyłka to wygodna forma, bo nie trzeba stać w korkach, kolejkach w sklepie - siedząc w domu można zamówić wybrany produkt. Ponadto nie ma problemu w wymianą towaru na inny, a na stronie znajduje się też możliwość zwrócenia towaru, jeśli nie przypadł nam do gustu. Takich problemów nie będziesz mieć z folią aluminiową. Nasza folia jest wytrzymała na urazy mechaniczne, na ciepło oraz na cięcie. Na pewno będzie przydatnym narzędziem dla fryzjera i każdego profesjonalisty. Ponadto korzystanie z profesjonalnej folii to oszczędność czasu i pieniędzy. W odróżnieniu od cieńszych folii, nasze folie do pasemek nie rwą się i nie rozdwajają. Ułatwiają pracę każdemu fryzjerowi.

Profesjonalna praca

O tym, jakie będą pasemka - gęste czy rzadkie, wyraźne czy delikatne, jakby rozjaśnione po lecie - decyduje sposób nakładania farby oraz folia, z której korzystamy przy zabiegu nakładania tej farby. Dobra folia fryzjerska sprawia, że włosy są jak naturalnie rozświetlone promieniami słońca. W ten sposób koloryzuje się raczej wierzchnie partie włosów, nie zaleca się natomiast farbowania pasemek w głębszych warstwach fryzury. Można też malować na folii, czyli farbować wydzielone pasma na podłożonej pod nimi folii aluminiowej, która potem zabezpieczy pasma. Dlatego warto, aby ta folia była gruba i nie niszczyła się. A ponadto ma być nie tylko gruba, ale też elastyczna. I taka jest folia, którą możemy dostać w sklepie Allefryz.pl. Nie tylko nie niszczy się, ale jest bardzo pomocna w pracy każdego fryzjera. Wielu profesjonalistów poleca nasze produkty ze względu na odpowiednią cenę oraz na wytrzymałość i jakość.

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
      Zamknij
      pixel