Akcesoria do przyborów fryzjerskich

( ilość produktów: 7 )

Szydełko do wyciągania pasemek to przyrząd potrzebny w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim. Szydełko z Allefryz.pl jest odpowiednich rozmiarów oraz w atrakcyjnej cenie. Warto zaopatrzyć się w więcej sztuk szydełek, po to aby cieszyć się sprzętem w swoim salonie kosmetycznym, a dodatkowo aby ułatwić sobie pracę. Refleksy na włosach dodają fryzurze lekkości, co sprawia, że włosy wyglądają jak muśnięte promieniami słońca. Refleksy na włosach rozświetlają jednak nie tylko włosy - umiejętnie nałożone dają efekt odmładzający - odejmują optycznie lat, odwracając uwagę od poszarzałej, zmęczonej cery. Czym są refleksy na włosach? Jak zrobić je na włosach długich, a jak na krótkich? Aby wykonać piękne refleksy na włosach lub pasemka niezbędne będą odpowiednie narzędzia, w tym właśnie szydełko do wyciągania pasemek. Dzięki refleksom na włosach możliwe jest uzyskanie efektu świetlistego rozjaśnienia, takiego choćby, jaki naturalnie tworzy się na głowie za sprawą słońca, na przykład w trakcie urlopu spędzanego nad morzem. W tym pomoże nasze szydełko.

Szydełko fryzjerskie i pompka fryzjerska

Włosy z refleksami wyglądają bardzo naturalnie - są delikatnie rozświetlone, jakby muśnięte promieniami słońca – jednak taki efekt wcale nie jest łatwo uzyskać. Bardzo dużo zależy tu od odpowiednio dobranego koloru, który należy dopasować zarówno do aktualnego odcienia włosów, jak i do karnacji. Nie tylko kolor ma znaczenie. Chociaż farba to istotny element całej układanki, to bardzo ważne są także sprzęty, z jakich korzysta fryzjer. Szydełka do wyciągania pasemek włosów pomogą w stworzeniu idealnej fryzury.

Co to oznacza?

Można wyciągnąć dowolną liczbę pasemek i dowolnie decydować, jakiej będą grubości i jak wiele ich będzie. Dużo zależy oczywiście od preferencji klienta - zatem fryzjer ma możliwość regulowania grubości pasemek dzięki szydełku. Po zrobieniu idealnej koloryzacji - wiadomo - włosy trzeba umyć, a potem nałożyć odżywkę. A w tym pomoże nam pompka do szamponu i do odżywki. Warto zainwestować w taką pompkę, aby nie kupować za każdym razem nowej butelki. Korzystanie z wielkich butli jest niewygodne, więc możemy przelewać zawartość do mniejszych butelek.

Większa wygoda

Dzięki niej użytkowanie dużych pojemności jest dużo wygodniejsze. W celu dopasowania jej do konkretnego rozmiaru wystarczy przyciąć ją nożyczkami. W naszym salonie warto mieć odpowiednie butelki, do których będziemy przelewać szampony i odżywki - za pomocą pompki wygodnie wydobędziemy produkt. Pompka ma plastikową długą rurkę, dzięki czemu możemy przyciąć ją do odpowiedniej długości tak, aby korzystanie z niej było dla nas wygodne. Warto ułatwić sobie pracę i zainwestować w przyrząd, który umili nam wykonywanie usług. Zarówno szydełko fryzjerskie, jak i pompka fryzjerska do odżywek i szamponów nam w tym pomogą. Produkty są dostępne w sklepie Allefryz.pl i można je otrzymać w atrakcyjnej cenie. Nasze produkty posiadają gwarancję - można cieszyć się nimi przez długi czas.

    pixel