Przyborniki fryzjerskie na kosmetyki i narzędzia

( ilość produktów: 3 )

Profesjonalna, stylowa kabura fryzjerska jest niezastąpiona w pracy każdego fryzjera. Jest wyjątkowo funkcjonalna i pakowna - dzięki niej wszystkie przybory fryzjerskie są zawsze na miejscu. Kabura na nożyczki fryzjerskie została starannie wykonana ręcznie przy użyciu najwyższej jakości skórzanego materiału. W zależności od rodzaju kabury różnią się od siebie - mają różne zastosowanie. Z reguły są wykonane z bardzo mocnego materiału i posiadają wodoodporny front. Istotne są też kieszenie na nożyczki, kieszenie na dodatki oraz pasek na klipsy i spinki. Ponadto w naszych kaburach dostępnych w sklepie Allefryz.pl pasek ma możliwość regulacji, co znacząco ułatwia pracę fryzjera. Wszystkie nasze kabury są lekkie i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki kompaktowej kaburze praca staje się komfortowa i bardziej efektywna. W naszym sklepie można też zakupić przybornik na kosmetyki. Wykonywanie makijażu powinno sprawiać przyjemność, a czasami jest to uniemożliwione przez sytuację, gdy nie można znaleźć jakiegoś pędzla bądź cieni do powiek. Dzięki organizatorom łazienkowym wszystkie akcesoria do makijażu i zabiegów kosmetycznych będą porządnie ułożone i łatwe do znalezienia.

Organizery i przyborniki

Nasze organizery są wykonane z materiałów wodoodpornych, a niektóre mają nawet zamknięcia, dzięki czemu unika się ryzyka przypadkowego zachlapania wodą np. płatków kosmetycznych. To bardzo istotna cecha tych produktów. Wodoodporne przyborniki na kosmetyki nie moczą się i dają nam pewność, że nasze cienie do powiek, tusze czy podkłady nie ulegną zniszczeniu. Kolejnym elementem niezbędnym w salonie są przyborniki fryzjerskie. Pomagają zachować porządek w naszym salonie, a dodatkowo nie tracimy czasu na szukanie odpowiednich akcesoriów i kosmetyków.

Etui na nożyczki to dobry wybór

Warto zakupić również etui na nożyczki. Jak wiadomo ceny nożyczek wahają się od kilkudziesięciu złotych do kilku tysięcy. Jednakże w obydwu przypadkach zasada jest taka sama: nożyczki trzeba konserwować. Regularna pielęgnacja sprawi, że ich żywotność znacznie się przedłuży. Tyczy się to zwłaszcza tych nożyczek, które codziennie obcinają ogromne ilości włosów. Niedopuszczalne jest przechowywanie nożyczek w przypadkowych miejscach - w tym pomoże etui na nożyczki. Na pewno pomoże ono w przedłużeniu ich żywotności.

Kabury fryzjerskie - profesjonalna ochrona narzędzi fryzjerskich

Niedokładnie domknięte ostrze w kontakcie z innymi powierzchniami czy przedmiotami może szybko się zniszczyć. Najlepiej przechowywać nożyczki w specjalnej kaburze lub etui. Jest to z pozoru banalna rada, jednakże bardzo wpływa na całokształt zadowolenia z pracy nożyczek. Należy też zwracać baczną uwagę na to, aby nożyczek nie upuścić na podłogę. Po upadku większość nie nadaje się do dalszego użytku. Przy upadku powstają zagięcia, a nawet deformacje i pęknięcia. Jedyny ratunek wtedy, to zdanie się na specjalistę i pełen serwis z ostrzeniem, polerowaniem i kondycjonowaniem. Posiadając etui, nie musimy jednak się martwić o to, że nasze nożyczki się zniszczą. Podczas upadku ochronie je etui.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel