Narzędzia fryzjerskie

( ilość produktów: 267 )

Jesteś profesjonalistą i pragniesz oferować usługi najwyższej jakości? Zadbaj o odpowiednie wyposażenie swojego salonu w narzędzia fryzjerskie. W sklepie internetowym Allefryz.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szczotki do włosów, grzebyki, nożyczki, degażówki oraz brzytwy do golenia, które przydadzą się, jeśli łączysz fryzjerstwo z usługami barberskimi. Dostępne w naszej ofercie narzędzia fryzjerskie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że przeprowadzisz z ich pomocą każdy zabieg, także ten z użyciem gorącego powietrza. Zadbaliśmy nie tylko o wybór świetnie wykonanych produktów, ale również tych zaskakujących pięknym wyglądem. Estetyczny salon fryzjerski to coś, na co coraz więcej klientów zwraca uwagę. Dzięki narzędziom fryzjerskim dostępnym w naszej ofercie spełnisz wymagania osób oddających w Twoje ręce swój wygląd. Wybierz spośród wielu szczotek, grzebyków, nożyczek i degażówek i zachwyć klientów profesjonalizmem oraz fryzurami, dzięki którym chętnie do Ciebie powrócą.

Wybierz profesjonalne narzędzia fryzjerskie i spełnij oczekiwania klientów!

Narzędzia fryzjerskie znacząco ułatwią pracę i przyspieszą ją, co z pewnością docenią Twoi klienci. Decydując się na wysokiej jakości produkty od doświadczonych marek, zbudujesz wizerunek profesjonalnego fryzjera, który dba o zadowolenie klientów i chce, żeby efekty jego pracy były fenomenalne. Poszukiwania rozpocznij od nożyczek fryzjerskich, które są przecież najpotrzebniejszym narzędziem w Twoich rękach. W naszej ofercie znajdziesz modele cechujące się ostrością i wytrzymałością. Dzięki nim nadasz fryzurom klientów wymarzony kształt. Zadbaliśmy także o dobór asortymentu pod kątem wygody Twojej pracy, dlatego przygotowaliśmy nożyczki fryzjerskie, które mają ergonomiczną budowę, a kształt ich uchwytów sprawia, że dłonie mniej się męczą podczas wykonywanych czynności. W pracy fryzjera ważne są nie tylko nożyczki i degażówki, ale również szczotki do włosów. Przygotowaliśmy dla Ciebie te, które nie łamią pasm, są delikatne, likwidują zjawisko elektryzowania się włosów i wygładzają je. Jeśli w swoim salonie oferujesz także usługi barberskie, musisz zadbać o odpowiednie narzędzia. Jednym z nich jest brzytwa do golenia, która pozwoli na uzyskanie niezwykle gładkiej twarzy bez podrażnień.

Szczotki do włosów

Szczotki do włosów to jedno z najważniejszych narzędzi w rękach fryzjera. Dzięki produktom wysokiej jakości rozczeszesz i ugładzisz pasma. Zlikwidujesz nieprzyjemne zjawisko elektryzowania i ułożysz dowolną fryzurę.

Grzebienie

Grzebień to precyzyjne narzędzie fryzjerskie, dzięki któremu rozczeszesz splątane włosy, wymodelujesz pasma lub natapirujesz je. Grzebienie są przydatne podczas dzielenia włosów na równe części i wykonywania skomplikowanych fryzur.

Nożyczki

Nożyczki są najważniejszym narzędziem fryzjerskim. To dzięki nim nadasz włosom klienta odpowiedni kształt. Powinny być wykonane z wytrzymałych na wysokie temperatury materiałów oraz być dopasowane do dłoni fryzjera.

Zestawy nożyczek

Zestawy nożyczek to komplety, które dostarczą Ci wszystkich niezbędnych produktów do wykonywania różnego rodzaju cięć. Degażówki, brzytwy i nożyczki umieszczone w wygodnym etui zapewnią Ci komfort w trakcie pracy.

Degażówki

Degażówki służą do wykończenia kształtu fryzury. Przerzedzisz dzięki nim pasma w odpowiednich miejscach i zyskasz efekt, który zachwyci każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz modele cechujące się ostrością, precyzją i wytrzymałością.

Brzytwy

Brzytwy to element, który przyda się w każdym salonie fryzjerskim. Zapewni Ci możliwość osiągnięcia precyzyjnego cięcia oraz dokładnie ogolonej twarzy pozbawionej nieprzyjemnych podrażnień, co z pewnością docenią Twoi klienci. Akcesoria takie jak ostrza do brzytwy pomogą Ci pracować szybciej, wydajniej i precyzyjniej. Dzięki nim osiągniesz efekt dokładnie ogolonej twarzy, pozbawionej zaczerwienień.

Akcesoria (narzędzia)

Przygotowaliśmy dla Ciebie akcesoria fryzjerskie najwyższej jakości. W sklepie internetowym Allefryz.pl odnajdziesz narzędzia, dzięki którym Twój salon fryzjerski będzie miejscem odbieranym jako profesjonalny. Zadbasz o klientów, decydując się na akcesoria wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Efekty Twojej pracy będą doceniane, a klienci chętnie do Ciebie powrócą.

pixel