Degażówki - nożyczki fryzjerskie

( ilość produktów: 32 )

W każdym renomowanym salonie fryzjerskim nie powinno zabraknąć wszelkich niezbędnych akcesoriów, które mają za zadanie wspomaganie nas w trakcie wykonywania nowych fryzur, strzyżenia oraz stylizacji. Chyba nikt nie zaprzeczy, że jednym z głównych przedmiotów, które kojarzą się właśnie z zawodem fryzjera są nożyczki fryzjerskie, inaczej degażówki. Otóż degażówki fryzjerskie to podstawowy sprzęt, który z powodzeniem możemy zaliczyć do fryzjerskich akcesoriów, których nie może zabraknąć w żadnym zakładzie. Degażówki jako nożyczki są najczęściej używanym przez specjalistę fryzjera przedmiotem, dlatego też w trakcie ich wyboru powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na pewne cechy oraz funkcje, które będę z pewnością będą spełniły. Jeżeli wybierzemy zatem te, które można określić mianem dobrych jakościowe, wtedy zyskujemy pewność, że z pewnością posłużą nam przez długi okres i to bez zbędnych usterek.

Degażówki fryzjerskie - nieoceniony sprzęt w każdym zakładzie fryzjerskim!

Chyba każdy zgodzi się z tym, że większość klientów przychodzi do zakładu fryzjerskiego właśnie po to, aby ściąć włosy. Jedni chcą tylko odświeżyć posiadana fryzurę, drudzy oczekują zmiany i zaskakującej fryzury. Okazuje się zatem, że dzięki z pozoru tak błahym przedmiotom, którym są nożyczki fryzjerskie, inaczej degażówki, można całkowicie odmienić wygląd danej osoby. Dlatego istotne jest to, aby każdy specjalista, który zobowiązany jest do stworzenia zupełnie nowego wizerunku swojego klienta, miał możliwość działania wyłącznie na produktach profesjonalnych oraz odznaczających się najlepszą jakością. To fakt, że kluczem do udanej fryzury jest odpowiednie cięcie, które możemy uzyskać jedynie przy spełnieniu dwóch podstawowych warunków. Po pierwsze fryzjer musi być fachowcem, a po drugie używany przez niego sprzęt musi być po prostu niezawodny. Wydaje się zatem rzeczą oczywistą, że nożyczki to jeden z najważniejszych sprzętów, którymi posługuje się fryzjer, zatem powinniśmy skupiać swoją uwagę tylko na niezawodnych i renomowanych markach oferujących ten sprzęt.

Właściwy dobór degażówek fryzjerskich

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie typu degażówki posiadają mnóstwo właściwości, które doceni każdy fachowiec z tej dziedziny. Na rynku dostępny jest cały ogrom akcesoriów tego typu. Jedne z nich przeznaczone są dla stylistów praworęcznych, inne dla leworęcznych. Skupiając się na wyborze odpowiednich degażówek, warto zwrócić uwagę na takie cechy tego produktu, jak: jakość wykonania, materiał wykończeniowy (idealnie sprawdzi się tutaj stal nierdzewna), śluza zapewniająca regulację, a także odpowiednio wyprofilowanie ostrzy oraz ich odpowiednia ostrość. Nie można zapominac o tym, że prawidłowo dobrane oraz profesjonalne degażówki w odpowiedni sposób zmniejszają objętość włosów, a także idealnie nadają się do ich cieniowania. Możemy zatem wyróżnić degażówki: jednostronne ząbkowane - tak zwane siekacze, obustronne ząbkowane oraz jednostronne ząbkowane o nierównomiernie rozmieszczonych ząbkach z dużymi odstępami.

    pixel