Lokówki do włosów (automatyczne, stożkowe, spiralne, obrotowe)

( ilość produktów: 1 )

W dzisiejszych czasach nie sposób pominąć tak ważnej czynności, jaką jest codzienna stylizacja włosów. W naszym sklepie internetowym Allefryz.pl znajdziesz zarówno sprzęt, jak i preparaty pozwalające Ci na wykreowanie wymarzonej fryzury nawet w kilka minut. Wśród najczęściej wybieranych narzędzi są lokówki, które pozwalają milionom kobiet każdego dnia uzyskać efekt pięknych i lśniących loczków. Profesjonalny sprzęt do tej pory zarezerwowany jedynie dla stylistów pracujących w salonach, dziś może stać się i Twoją własnością. Dobra lokówka do włosów stworzy pukle, które utrzymają się w nienaruszonym stanie do końca dnia. Taki rezultat od dziś możesz uzyskać samodzielnie w domu, bez konieczności umawiania wizyty u fryzjera. Postaw na komfortowe rozwiązania, najlepszy sprzęt i wysokogatunkowe kosmetyki dające Ci swobodę i nieograniczone możliwości.

Efekt niczym z salonu fryzjerskiego

Współczesne lokówki różnią się od tych, które pamiętasz u swojej mamy czy babci. Dziś są to wyroby posiadające innowacyjne rozwiązania i udogodnienia, które po pierwsze dbają o komfort użytkowania, a po drugie o zachowanie dobrej kondycji włosów. Lokówka do włosów zarówno tak ręczna, jak i automatyczna musi znaleźć się w każdym profesjonalnym salonie. Jej funkcje powinny być na tyle uniwersalne, by obsługiwały każdy rodzaj włosów z podobną skutecznością. Oferta sklepu Allefryz.pl to doskonałej jakości sprzęty renomowanych marek, takich jak Babyliss. Wprowadź nowoczesne technologie do swojej firmy. Zapewnij swoim klientom stworzenie miękkich, luźnych, profesjonalnych loków, które docenione zostaną przez każdą napotkaną osobę. Sprawdź ogrom możliwości, jakie daje Ci różny kształt lokówek, jonizacja, keratyna czy funkcja szybkiego nagrzewania. Wybierz swoją wymarzoną lokówkę, odporną na zarysowania, bezpieczną dla włosów i komfortową podczas pracy.

Udogodnienia przygotowane przez producentów

Jednym z najczęściej wybieranych wyrobów w tej kategorii jest lokówka stożkowa, która kształtem przypomina tę z dawnych lat, lecz zdecydowanie jest jej lepszą następczynią. Funkcją często wykorzystywaną w lokówkach jest generowanie podczas pracy jonów ujemnych, które to z kolei zamykają łuskę włosa, pozostawiając je ujarzmione, piękne i lśniące. Bezpieczeństwo włosów i ich wygładzenie w nowoczesnych wyrobach zapewniona jest przez technologię tytanowo-turmalinową oraz automatyczny wyłącznik zapobiegający wprowadzeniu zbyt dużej dawki ciepła do nich. Sprężyste loki będziesz mogła stworzyć dzięki automatycznemu ustawieniu temperatury oraz szybkiemu nagrzewaniu. Ustawienia grubości stanowić będą wisienkę na torcie - pozwalającą na wykreowanie loków różnej wielkości każdego dnia! Dzięki temu Twoja fryzura już nigdy nie będzie taka sama! Wśród profesjonalnych rozwiązań z pewnością warto wspomnieć o lokówce automatycznej. Prostota jej działania oparta została niejednokrotnie o powłokę ceramiczną oraz system wkręcania włosów i ich utrwalania za pomocą pary. Takie rozwiązanie z pewnością doceni każda kobieta. Sprawdź nasz asortyment i zamów swój wymarzony sprzęt fryzjerski.

      pixel