Profesjonalne suszarki do włosów

( ilość produktów: 6 )

Suszarka do włosów to urządzenie, które od wielu lat jest nieodłącznym elementem każdej łazienki. Cenione zarówno za czasów naszych babć czy mam, jak i teraz, kiedy kobiety coraz większą uwagę zwracają na swój wygląd oraz na jakość przedmiotów, których używają na co dzień. Wiele z nich nie wyobraża sobie zakończenia wieczornej pielęgnacji bez wysuszenia i ułożenia włosów, dlatego też poszukują odpowiedniej dla siebie suszarki. Na ich potrzeby wyszedł sklep Allefryz.pl, który w swoim asortymencie posiada wiele ich rodzajów - od małych po duże, z jonizacją czy też bez. Dla lepszego komfortu klientek wprowadził także takie suszarki, które są bardzo poręczne i lekkie w trzymaniu, co znacznie ułatwia układanie włosów. Oryginalne wzory oraz kształty przykuwają nie tylko wzrok kobiet, ale też mężczyzn, którzy chcą sprezentować takie urządzenie swojej wybrance. Konkurencyjne ceny sprawiają, że sam sklep jest bardzo popularny nie tylko wśród kobiet, ale też właścicieli salonów fryzjerskich, którym zależy na dobrym wyposażeniu swojego miejsca pracy.

Jaką suszarkę do włosów wybrać?

Wybór suszarki do włosów, jaki daje nam sklep Allefryz.pl sprawia, że wielu potencjalnych kupujących nie może się zdecydować. Zarówno dane techniczne, jak i sama wielkość oraz kształt mają bardzo duży wpływ na podjęcie odpowiedniej dla nas decyzji o kupnie właśnie tej konkretnej suszarki. W dzisiejszych czasach są one produkowane w duchu nowej technologii, które chronią włos przed zbyt dużym ciepłem nawiewu, dzięki czemu nie są one narażone na przesuszenie. Przy kupnie warto wziąć pod uwagę ich moc. Najlepsze są te, których siła dochodzi do 2100 Wat, co sprawia, że są one wydajniejsze i układanie włosów odbywa się dużo szybciej. Istotną kwestią w wyborze jest też regulacja nadmuchu i jego prędkość, dzięki czemu możemy dostosować szybkość oraz siłę suszenia do rodzaju naszych włosów. Ma to bardzo duże znaczenie w przypadku suszenia włosa o zniszczonej strukturze.

Dodatkowo kierując się danymi technicznym, warto spojrzeć na dołączane do nich akcesoria do stylizacji włosów. Warto sprawdzić, czy do kompletu z suszarką dodawany jest dyfuzor, koncentrator czy też nasadka prostująca. Te nieduże końcówki zakładane na urządzenie znacznie ułatwiają pracę z włosami, dlatego też wiele konsumentek i fryzjerów bardzo sobie je ceni. Suszarki do włosów z dyfuzorem sprawiają, że włos jest podniesiony u nasady i nadają mu objętości. Polecane dla kobiet, które posiadają włosy kręcone lub falowane. Zastosowanie z kolei koncentratora skupia całe powietrze na wybranym paśmie włosa - nasadka stosowana jest głównie do jego prostowania w czasie suszenia. Wśród kobiet cenione są też suszarki jonizujące, które dostosowane zostały do włosów puszących i elektryzujących się i znacznie ułatwiają układanie fryzur z takich włosów.

Suszarki do włosów z jonizacją to jeden z najpopularniejszych urządzeń, które są kupowane w Allefryz.pl. Sklep ten w swoim asortymencie posiada suszarki takich renomowanych firm jak Fox Smart czy też Moser Perfect są to marki produkujące profesjonalne urządzenia fryzjerskie, które można używać w domowym zaciszu.

    pixel