Suszarki hełmowe (stojące, wiszące)

( ilość produktów: 1 )

Suszarki hełmowe to jedne z najważniejszych urządzeń, które powinny zajmować czołowe miejsce w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim. Warto również wspomnieć, że suszarki hełmowe dostępne są w dwóch różnych wersjach, a mianowicie: stojące i wiszące. To, na jaką wersję się w ostateczności zdecydujemy, jest uwarunkowane głównie ilością wolnej przestrzeni w naszym salonie. Każdy z typów suszarek hełmowych posiada cechy, które z pewnością ułatwią pracę niejednego specjalisty. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć: regulację temperatury, regulację prędkości nadmuchu powietrza, zakres regulacji wysokości czy zakres czasu pracy. Jeżeli zatem Twój salon nie jest jeszcze wyposażony w ten sprzęt, koniecznie musisz sprawdzić najnowszą ofertę internetowego sklepu Allefryz.pl.

Suszarki hełmowe - idealny sprzęt dla prawdziwych profesjonalistów

Suszarka hełmowa w wersji stojącej daje nam możliwość przesunąć jej w dowolne miejsce salonu, jednakże równocześnie więcej nam tej przestrzeni zabiera. Z kolei suszarka hełmowa wisząca jest wręcz idealnym rozwiązaniem w przypadku salonów fryzjerskich o niewielkich powierzchniach - montując taki sprzęt nie odbieramy sobie cennej przestrzeni, gdyż mocuje się ją do ściany - jedynym minusem posiadania takiego sprzętu jest to, że nie można swobodnie zmieniać jej lokalizacji.

Warto również zwrócić uwagę na funkcję jonizacji w sprzętach takich jak suszarki hełmowe, ponieważ mniej naelektryzowane włosy to z pewnością marzenie niejednej Twojej klientki! Otóż jonizacja jest w stanie sprawić, że łuski włosowe ulegają domknięciu, włosy stają się bardziej błyszczące, miękkie w dotyku, zdrowsze, a skóra na głowie zrelaksowana i wypoczęta. We wnętrzach suszarek hełmowych został wbudowany specjalistyczny generator, który wytwarza jony ujemne, czyli takie, które neutralizują dodatni ładunek i wygładzają łuski włosa. Dzięki tym czynnościom włosy nie elektryzują się, są miękkie i błyszczące. Czyż nie brzmi obiecująco?

Jeżeli zastanawiasz się, z jakich jeszcze powodów warto zaopatrzyć swój salon fryzjerski w nowoczesne narzędzia, jakim są suszarki hełmowe, musisz wiedzieć, że sprzęt tego typu z pewnością podniesie prestiż Twojego salonu, a także przyciągnie do niego nowych, bardziej wymagających klientów. Dzięki temu również i Twoje kwalifikacje wzniosą się na wyższy poziom. Aby jednak ten nowoczesny sprzęt mógł nam służyć, należy przed dokonaniem zakupu bardzo dokładnie zastanowić się nad jego wyborem, gdyż wszystko zależne jest od naszych oczekiwań. Modeli jest mnóstwo, różnią się od siebie designem, funkcjami oraz ceną. W naszym sklepie znajdziesz suszarki stojące, wiszące, suszarki z dodatkowymi funkcjami, takimi jak na przykład: regulacja statywu, automatyczna regulacja, różne rodzaje i prędkości nadmuchu, funkcja jonizacji, funkcja czasu, a także lampka kontrolująca wysokość temperatury.

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
      Zamknij
      pixel