Farby do włosów

( ilość produktów: 69 )

Koloryzacja to często wykonywany zabieg zarówno przez kobiety, jak i przez nowoczesnych mężczyzn. Jeśli posiadasz odpowiednią wiedzę i umiejętności, możesz tę czynność wykonać samodzielnie w domu z farbą do włosów zakupioną w sklepie lub udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Ostateczny efekt zależny będzie od palety kolorów, jaką dysponujesz i jakości kosmetyków oraz sprzętu. Marka Allefryz.pl w swoim sklepie internetowym posiada ogromną liczbę farb do włosów pozwalających na stworzenie nieziemskiej wielowymiarowej koloryzacji. Poznaj nasze nowości i promocje, obok których nie sposób przejść obojętnie. Zyskuj perfekcyjny efekt koloryzacji, głębokie tony i świetliste refleksy, które będą Twoją najlepszą wizytówką. Na naszej stronie otrzymujesz także masę korzyści – zniżki za zebrane punkty lojalnościowe, upominki do każdego zamówienia, darmowa dostawa od 150 zł, a do tego profesjonalna obsługa i doradztwo na każdym etapie zamówienia! Zapoznaj się z naszą niepowtarzalną ofertą!

Najlepsze farby do włosów dostępne na rynku

Sukcesem każdego fryzjera jest moment, w którym salon opuszcza zadowolony z efektów klient. Minęły już czasy, w których kobiety musiały wybierać między pięknym kolorem a zdrowymi włosami. Farby do włosów, które są dziś dostępne, zapewniają maksymalną ochronę, odnowienie i nawilżenie pasm, dzięki bogactwu składników odżywczych, które aktywują się podczas farbowania. Dzięki temu każdy klient i fryzjer jest w stanie wykonać bezpieczny zabieg z uzyskaniem optymalnego koloru. W ramach asortymentu naszego sklepu znajdziesz całą gamę produktów, które bezpośrednio wpłyną na rezultat farbowania. Dla mężczyzn borykających się z siwizną przygotowaliśmy farby do włosów skutecznie zakrywające pozbawione pigmentu pasma oraz żelowe farby do trwałej koloryzacji od marki L’Oréal. Dla kobiet mamy z kolei kremy do koloryzacji kreatywnej, dzięki którym porowate i szorstkie kosmyki otrzymają trwały, lśniący i intensywny kolor oraz maksymalną odbudowę. Wśród dostępnych pozycji nie zabrakło także farb do włosów bez amoniaku perfekcyjnie nadających kolor bez uszkadzania struktury włosa. Na tym jednak nie koniec, nasza marka dba o każdego klienta i z tego też względu pozostawia do Twojej dyspozycji specjalnie opracowane farby idealne dla osób, które często borykają się z alergią i podrażnieniami. Wyrób od Wella w 25% posiada składniki pielęgnacyjne będące bezpieczne dla włosa oraz pozwalające na uzyskanie żywych i głębokich odcieni.

Śledź nowości produktowe ze sklepem Allefryz.pl

Zakup profesjonalnej mieszanki pigmentowej do włosów powoduje, że Twoja codzienna praca będzie ogromną przyjemnością a zadowolenie klienta codziennym, miłym dla oka widokiem. W naszym sklepie internetowym obok wysokiej jakości farb do włosów, znajdziesz niezbędny sprzęt i akcesoria fryzjerskie, które z kolei sprawią, że Twój salon będzie kwintesencją profesjonalizmu i komfortu. Allefryz.pl to nowości produktowe oraz niezawodne klasyki dedykowane dla kobiet i mężczyzn.

    pixel