Oksydanty do farby

( ilość produktów: 53 )

Doskonałe farbowanie to nie tylko dobór odpowiedniej bazy, ale także umiejętne wykorzystanie oksydantu do farby. Jeśli kupujesz gotowe farby drogeryjne, to niestety nie masz wpływu, a często także wiedzy, jaki aktywator został użyty. Powoduje to niezgodność oczekiwanej barwy z uzyskanym rezultatem. Oxydant do farby, to nic innego jak woda utleniona, przy pomocy której samodzielnie sporządzasz mieszankę do farbowania włosów. Aby umiejętnie z niej skorzystać, potrzebna jest Ci odpowiednia wiedza i wysokiej jakości kosmetyki.

Oksydant do farb - jaki wybrać by uzyskać fenomenalny efekt?

W sklepie internetowym Allefryz.pl znajdziesz szeroki wachlarz farb oraz oksydantów, z którymi wykonasz perfekcyjną koloryzację, świetliste refleksy czy pogłębienie koloru. Dobranie odpowiedniego stężenia wody utlenionej nie jest najprostszą sprawą i z pewnością wymaga odpowiednich umiejętności, niemniej jednak na naszej platformie sprzedażowej znajdziesz wszystkie najczęściej używane wartości procentowe. Oksydant 3% użyj, jeśli chcesz nieznacznie zmienić kolor, pogłębić go lub nadać nieco refleksów. Jest to najmniej inwazyjne stężenie, które możesz stosować bez obawy o uszkodzenie struktury włosa. Rozjaśnienie o 1-2 tony i doskonałe pokrycie siwych włosów uzyskasz, stosując wartość 6%, zaś chcąc uzyskać rozjaśnienie o 3 tony postaw na oksydant do farby 9%. Jednym z najrzadziej stosowanych i najbardziej inwazyjnych aktywatorów jest produkt o wartości 12%, którego używa się do grubych, opornych włosów lub przy dekoloryzacji.

Doskonałej jakości propozycje od Allefryz.pl

Profesjonalizm to cecha, która jest dla nas bardzo ważna. Każdego dnia doskonalimy swoje umiejętności i ofertę, by móc zaproponować Ci wysokogatunkowe wyroby i najwyższą jakość obsługi. W naszym asortymencie znajdziesz aktywatory takich marek, jak: Goldwell, Londa, L’Oréal, Matrix czy Wella. Oferowane wody przeznaczone są do profesjonalnego użytku w salonie fryzjerskim. Znajdziesz tu propozycje pozbawione szkodliwego amoniaku, a co za tym idzie – bezpieczne dla włosów. Produkty typowo przeznaczone do pokrywania siwych włosów, które bazują na innowacyjnej technologii Triflective Naturals, zapewniające odżywienie oraz lśniący efekt wielowymiarowych refleksów lub dla bardziej wymagających fryzjerów lub zaopatrzeniowców emulsje utleniające w zestawach o różnym stężeniu roztworów. Taki wybór gwarantuje Ci szybkość pracy, komfort i przygotowanie na każdą ewentualność. Allefryz.pl to miejsce, w którym kompleksowo zaopatrzysz swój salon fryzjerski począwszy od kosmetyków do pielęgnacji, koloryzacji, przez sprzęt i akcesoria, a kończąc na meblach. Naszym stałym klientom proponujemy także ogromną liczbę udogodnień: zniżki za zebrane punkty lojalnościowe, upominki do każdego zamówienia, darmowa dostawa od 150 zł. Postaw na markę Allefryz.pl dostarczającą produkty do najlepszych salonów fryzjerskich w całym kraju. Atrakcyjna cena, doskonała jakość i fachowa obsługa z pewnością sprawi, że wrócisz do nas nie raz! Dołącz do zadowolonych klientów naszego sklepu internetowego.

    pixel