Rozjaśniacze do włosów ciemnych

( ilość produktów: 9 )

Rozjaśnianie włosów to dość mozolny i skomplikowany zabieg, którego lepiej nie wykonywać samemu w domu, jeśli nie ma się specjalistycznej wiedzy na ten temat. Pasma podczas tak dużej ingerencji mogą się zniszczyć na wielu poziomach. Aby osiągnąć wymarzony efekt, najlepiej udać się do salonu fryzjerskiego, gdzie wykwalifikowany stylista przygotuje odpowiednią mieszankę farby i aktywatora. Daleko idąca ostrożność pomoże w uzyskaniu perfekcyjnego efektu przy zachowaniu dobrej kondycji włosów. W ofercie sklepu internetowego Allefryz.pl znajdziesz wyspecjalizowane wyroby, które pozwolą Ci na uzyskanie oczekiwanego przez siebie lub klienta rezultatu. To Ty decydujesz, z którym produktem będzie Ci się pracowało najlepiej! Wybierając kosmetyki, sprzęt i akcesoria do swojego salonu, zapewne kierujesz się najwyższą jakością i maksymalnym zadowoleniem klienta.

Skuteczne rozjaśniacze do włosów uznanych marek

Rozjaśniacze do włosów to szczególna grupa kosmetyków, których wybór powinien być poprzedzony badaniem rynku i opinii chociażby innych fryzjerów. W naszym sklepie dostępne są specjalnie wyselekcjonowane wyroby, które spełnią nawet najbardziej wygórowane wymagania. W ramach asortymentu przedstawiamy do Twojej dyspozycji utleniacze o różnych stężeniach w formie płynnej, dodatki olejowe, a także pudry do rozjaśniania i dekoloryzacji włosów. Dzięki prezentowanym wyrobom i zastosowanej formule uzyskasz efekt odbarwienia nawet o 8 tonów! Pomyśl tylko, jak wiele możliwości zyskujesz przy takim wachlarzu odcieni. Bezpyłowe rozjaśniacze w proszku pozwolą z kolei na kontrolowany proces odbarwiania, dzięki temu że wzbogacone zostały o składniki aktywne regulujące poziom wilgotności włosa. Na Allefryz.pl możemy zaproponować Ci rozjaśniacze zarówno do włosów blond, jak i czarnych, między innymi takich marek jak: Joanna, L’Oréal, Matrix czy Wella. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań i światowej wiedzy, jaka towarzyszy tworzeniu każdego kosmetyku dostępnego na naszej platformie sprzedażowej.

Długotrwałe i perfekcyjne rozjaśnienie bez stosowania amoniaku

Dobrze wykonana koloryzacja nie musi być oparta o szkodliwe komponenty. W sklepie Allefryz.pl możesz kupić rozjaśniacz do włosów bez amoniaku. Tego typu produkt pozwala na uzyskanie jasnych pasemek o naturalnym odcieniu. Wolna od amoniaku formuła wzbogacona została o unikalne składniki zmiękczające włoski i przygotowujące je do zabiegu. Bez względu jednak na to, jaką markę, formę i konsystencję wyrobu preferujesz, w naszym sklepie otrzymasz produkty bazujące na wysokiej jakości i funkcjonalności, zapewniajace Ci komfort. W odróżnieniu od drogeryjnych propozycji, kupując w naszym sklepie, możesz liczyć na masę udogodnień i bonusów. Nasi klienci zyskują zniżki za punkty z programu lojalnościowego, prezenty do każdego zamówienia i darmową dostawę od 150 zł. Kontaktując się z naszym personelem, masz z kolei pewność, że otrzymasz fachową informację zwrotną, pomoc i rozwianie wszelkich wątpliwości. Sprawdź, jak wiele może zaoferować Ci marka Allefryz.pl

    pixel