Szampony techniczne zmywające farbe z włosów

( ilość produktów: 2 )

W zakładzie fryzjerskim dużą rolę odgrywają kosmetyki. Jednym z nich jest szampon do zmywania farby. W naszym sklepie Allefryz.pl można znaleźć takie szampony, które sprawią, że włosy klientek będą wyglądały ładnie, świeżo i błyszcząco, a ich układanie będzie prostsze. Szampony techniczne to produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów po dekoloryzacji czy balejażu, które są niezwykle wrażliwe i skłonne do uszkodzeń. Szampony techniczne odnawiają pH włókna włosa, nadając włosom zdrowy wygląd i siłę. Jeżeli chcesz zatrzymać kolor swoich farbowanych włosów na dłużej musisz postawić nie tylko na skuteczną koloryzację, ale także na zamknięcie tego procesu. Doskonale wiedzą o tym naukowcy pracujący w laboratoriach nad naszymi produktami. Specjalnie na potrzeby włosów farbowanych stworzony został szampon, który delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem, nie niszcząc jego struktury, a także pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy. Dzięki niemu usuniesz resztki farby.

Szampony techniczne

Jak stosować szampony techniczne? Odpowiednią ilość produktu aplikuj na wilgotne włosy osuszone ręcznikiem, użycie na suche włosy jest możliwe, ale prowadzi do zwiększenia zużycia produktu. Przeczesz włosy i pozostaw na co najmniej 10 minut, aby uzyskać maksymalny efekt 30–90 minut. Następnie dokładnie spłucz i umyć włosy w standardowy sposób, przy użyciu szamponu i odżywki. Polecamy szampony techniczne bez silikonu i olejów mineralnych. Nowoczesne, profesjonalne szampony są wzbogacane cennymi składnikami, które intensywnie oddziaływują na naszą skórę i włosy. Niezależnie od deklaracji producenta co do działania kosmetyku warto zawsze zapoznać się ze składem konkretnego szamponu.

Szampony techniczne mają specjalne właściwości: wyraźnie ograniczają stopień uszkodzenia włosów po koloryzacji, regenerują zerwane wiązania wewnątrz włosa, pomagają utrzymać trwałość kolorów, zwiększają liczbę i odbudowują zerwane mostki dwusiarczkowe, a to sprawia, że włosy są silne, wzmocnione i doskonale wypielęgnowane oraz niezawodnie chronione przy ponownym farbowaniu i zabiegu chemicznym. Głównym zadaniem szamponu jest oczyszczenie naszej skóry i włosów. Dobry szampon skutecznie usuwa kurz, nadmiar łoju, pozostałości użytych do stylizacji kosmetyków i inne zanieczyszczenia. Oprócz tego szampon powinien także odżywić nasze włosy.

Odpowiednio dobrany kosmetyk może mieć bardzo dobry wpływ na skórę głowy. Włosy – dobrze oczyszczone lepiej oddychają i jednocześnie o wiele łatwiej wchłaniają substancje odżywcze dostarczane np. poprzez odżywkę. Warto pamiętać jeszcze o tym, że to odżywki wybieramy głównie pod kątem rodzajów włosów. Jeśli chodzi o szampon, bardzo ważny jest także nasz rodzaj skóry głowy. Inny szampon będzie odpowiedni dla skóry suchej, inny dla przetłuszczającej się, jeszcze inny będzie nadawał się dla osób, które mają łupież lub uskarżają się na wypadanie włosów.

Szampony techniczne pomagają pielęgnować włosy po koloryzacji oraz pomagają zmyć farbę. W sklepie Allefryz.pl jest duży wybór różnych szamponów.

 

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
      Zamknij
      pixel