Naturalne, ekologiczne szampony do włosów bez SLS

( ilość produktów: 30 )

Piękne włosy to najlepsza ozdoba każdej kobiety. Gdy są one długie, lśniące i zdrowe, trudno jest przejść obok nich obojętnie. Jednak zadbana fryzura powinna być domeną nie tylko pań – również w przypadku płci męskiej bardzo pozytywnie świadczy ona o swoim właścicielu i zwiększa poziom jego atrakcyjności. Krótko mówiąc – o włosy warto, a nawet trzeba dbać. Niestety, nie jest to tak łatwe, jak na pozór mogłoby się wydawać. Czasy, gdy na półkach drogerii było dostępnych zaledwie kilka szamponów i odżywek, dawno już minęły – dziś do dyspozycji mamy całą masę różnych preparatów. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej, taki stan rzeczy może mocno utrudnić wybór i możemy zdecydować się na nieodpowiedni produkt. Dlatego środki do pielęgnacji włosów warto kupować w zaufanych i sprawdzonych miejscach – właśnie w takich, jak sklep Allefryz.pl. W tym dziale naszej strony znajdziesz najskuteczniejsze kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Chcesz kupić wysokiej jakości szampon bez SLS? Tutaj na pewno trafisz na idealny preparat.

U nas znajdziesz najskuteczniejsze szampony bez silikonów. Zapraszamy do zakupów!

Obecnie coraz więcej osób stara się dbać o swoje włosy świadomie i w przemyślany sposób. Jeżeli i Ty do należysz do tej grupy – dostępne w tym dziale naszego sklepu kosmetyki z pewnością przypadną Ci do gustu. Szampon bez SLS to kategoria produktów, które w ostatnich latach cieszą się dużą popularnością. Czym jednak dokładnie się one charakteryzują i co kryje się pod tym tajemniczym skrótem? SLS to z angielskiego Sodium Lauryl Sulfate, czyli laurylosiarczan sodu. Bliskim krewnym tej substancji jest SLES, czyli lauryloeterosiarczan sodu. Oba te związki chemiczne to jedne z najsilniejszych dostępnych na rynku detergentów. Na pozór są one bardzo skuteczne, jednak w rzeczywistości powodują wiele nieprzyjemnych skutków, takich jak przesuszanie skóry głowy czy alergie. Na dłuższą metę mogą prowadzić również do łupieżu oraz atopowego zapalenia skóry. Jednak tego typu szamponów nie powinniśmy całkowicie skreślać (w końcu każde włosy są inne i reagują inaczej), ale warto być w stosunku do nich ostrożnym – i jeżeli zauważymy jakiekolwiek negatywne skutki ich stosowania, powinniśmy przejść na produkty naturalne, bez szkodliwych związków chemicznych.

Szampony bez SLS – oferujemy najszerszy wybór najskuteczniejszych kosmetyków

Na szczęście szampony SLS to dziś nie jedyna dostępna opcja. Oprócz tego, na rynku dostępna jest cała linia produktów pozbawionych tych składników. Nowoczesne kosmetyki naturalne są równie (a nawet bardziej) skuteczne, a jednocześnie o wiele bardziej zdrowsze i mniej inwazyjne. W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór szamponów bez silikonu. Znajdziesz wśród nich wyroby najbardziej znanych i cenionych marek, takich jak na przykład Insight. Umieszczane w naszym asortymencie produkty są poddawane starannej selekcji, dzięki czemu znajdują się wśród nich wyłącznie takie, najwyższej jakości i o najlepszym składzie. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w dziedzinie włosów i wiemy o nich absolutnie wszystko – dlatego możesz nam zaufać! Ponadto oferujemy również wyjątkowo atrakcyjne ceny w porównaniu z konkurencją. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

    pixel