Akcesoria do trwałej ondulacji

( ilość produktów: 3 )

Allefryz.pl to kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji włosów przeznaczone zarówno do zakładów fryzjerskich, jak i do pielęgnacji włosów w domowych warunkach. W naszym sklepie znajdują się przybory odpowiednie zarówno do pielęgnacji włosów kobiecych, jak i męskich. Posiadamy artykuły odpowiednie do farbowania włosów, prostowania oraz trwałej ondulacji. Trwała ondulacja to trudny zabieg, który wymaga posiadania specjalnych preparatów przystosowanych do delikatnych włosów każdego z nas. To także odpowiedni sprzęt, który pomoże fryzjerom dobrze uformować fryzury, tak aby każdy z nas mógł cieszyć się pięknymi włosami ze zdrowymi falami. Do tego niezbędne będą wałki do trwałej. W naszym sklepie znajdują się najlepsze wałki, które formują fryzurę i sprawią, że loki będą piękne. Nasze wałki są różnej długości, co sprawia, że można nakładać je zarówno na włosy długie, jak i krótkie. Ponadto posiadają różne kolory i każdy fryzjer może znaleźć coś dla siebie i dopasować wałki do trwałej ondulacji do swojego salonu.

Wałki do trwałej ondulacji

Wałki fryzjerskie firmy Allefryz.pl do trwałej ondulacji i stylingu to narzędzie każdego fryzjera profesjonalisty. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje oraz długości. Można wybrać na przykład długie z dziurkami i okrągłymi gumkami. Fryzura, jaką finalnie uzyska fryzjer zależy przede wszystkim od stosowanych kosmetyków, umiejętności oraz sprzętu, jaki używa profesjonalista. Prawdziwi profesjonaliści używają najlepszego sprzętu, takiego jak wałki do trwałej ondulacji. Wykonane są z tworzywa odpornego na chemię fryzjerską. Wałki do trwałej ondulacji tworzą naturalne fale, a ich grubość jest zależna od grubości wałków. Nasze wałki sprawią, że włosy klientek będą pięknie się układać, a dodatkowo nie będą się niszczyć. W asortymencie mamy też wałki do trwałej spiralnej. Dobrze zrobiona trwała może korzystnie zmienić wygląd. Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. Po zabiegu włosy będą słabsze i mniej elastyczne, należy więc odpowiednio je pielęgnować. Nie wolno ich rozczesywać klasyczną szczotką, lepszy będzie drewniany grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami.

Idealne dla włosów delikatnych

Każdy włos zbudowany jest z cząsteczek proteinowych, które są połączone wiązaniami dwusiarczkowymi. Trzon włosa składa się z wielu takich wiązań, których ułożenie decyduje o tym, czy nasz włos jest kręcony, czy też prosty. I właśnie taka różnica sprawia, że potrzebne są różne rodzaje wałków do różnych rodzajów włosów. Trwała to proces wymagający precyzji i dobrego sprzętu. Dlatego tak istotne są wałki. Dzięki kupieniu w naszym sklepie produktów Allefryz.pl otrzymujemy piękną fryzurę na długie miesiące. Zakup naszych produktów to zadowolone klientki, które powrócą do salonu. Pomimo, że obecnie stosowane płyny do trwałej są dużo łagodniejsze, to nie unikniemy lekkiego przesuszenia włosów. Dlatego po każdym myciu włosów konieczne jest nawilżanie i aplikowanie odpowiednich kosmetyków nawilżających. W naszym sklepie można zakupić nie tylko akcesoria do trwałej ondulacji, takie jak wałki, ale też kosmetyki do pielęgnacji.

 

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel