Zestawy do trwałej ondulacji

( ilość produktów: 9 )

Wiele kobiet marzy o posiadaniu romantycznych fal lub niezliczonej liczbie gęstych loczków na głowie, które zwrócą uwagę całego otoczenia. Kręcenie włosów lokówką, zakładanie wałków jest czasochłonne, wymaga poświęcenia, a ponadto efekt jest krótkotrwały. Z reguły już po jednym dniu po wymarzonej fryzurze nie ma śladu, a żeby osiągnąć ponowny efekt trzeba kolejny raz używać wałków, lokówki czy papilotów, a potem dużej ilości lakieru do włosów i tak cały proces zatacza koło. Pięknymi lokami można cieszyć się jednak przez dłuższy czas, a to dzięki zabiegowi trwałej ondulacji, który polega na przerwaniu wiązań w strukturze włosa, a następnie przy pomocy wałków narzucenie im nowego kształtu. Zabieg ondulacji trwa około dwóch godzin w profesjonalnym salonie fryzjerskim i zależy od rodzaju włosów. Na rynku dostępne są różnego rodzaju zabiegi “trwałej” - trwała ziołowa, trwała kwaśna, trwała dwufazowa, trwała zasadowa (alkaliczna). Różnią się one od siebie. Trwała jest zabiegiem, który można wykonać zarówno u fryzjera, jak i samodzielnie zrobić go w domu. Aby wszystko poszło jak trzeba warto zajrzeć do sklepu internetowego Allefryz.pl, w którym można znaleźć szeroki wachlarz zestawów do trwałej profesjonalnych marek fryzjerskich Goldwell czy L’Oreal.

Jak samemu zrobić trwałą?

Jeśli jesteś gotowa na samodzielne wykonanie trwałej, zastanów się, jaki efekt końcowy chciałabyś osiągnąć. Pamiętaj, że zabieg ten jest czasochłonny, więc zarezerwuj sobie kilka godzin w ciągu dnia. Do wykonania zabiegu potrzebny jest płyn do trwałej ondulacji, odżywka oraz utrwalacz. W sklepie Allefryz.pl dostaniesz zestaw do trwałej dostowany do rodzaju włosów, jakie posiadasz. W zależności od tego marka Goldwell oferuje zestawy do włosów delikatnych, mocnych, opornych na zabiegi, farbowanych, z pasemkami, a także rozjaśnionych. Każdy zestaw jest gotowy do użycia i specjalnie oznakowany. Dodatkowo każdy preparat do trwałej zawiera instrukcję obsługi wraz z wytycznymi.

Czego możesz oczekiwać po wykonaniu trwałej?

Przed samodzielnym wykonaniem trwałej ondulacji należy dobrze przemyśleć, czy nie warto udać się na taki zabieg do fryzjera, który ma wprawę w tego typu fryzurach. Jeśli jednak zdajesz się na siebie, pamiętaj, że źle wykonany zabieg może przynieść różny efekt, w postaci zniszczonych włosów lub nie takich loków,jakich sobie życzyłaś. Jeśli jednak wszystko pójdzie po twojej myśli, efekt będzie oszałamiający, a ty bez wątpienia staniesz się najszczęśliwszą kobietą pod słońcem! Twoje włosy nie tylko zmienią kształt, ale będą miękkie i odżywione. Efekt końcowy utrzymywać się będzie przez około pół roku. Co to oznacza dla ciebie? Koniec z lokówkami, wałkami i zabiegami fryzjerskimi! Koniec z wcześniejszym wstawaniem, żeby się uczesać lub użyć lokówki. Koniec z obciążaniem i niszczeniem włosów utrwalającym lakierem! Każdy dzień będziesz zaczynać z wymarzonymi falami lub loczkami. A przy tym wszystkim zaoszczędzisz czas, prąd i pieniądze. Zajrzyj na stronę Allefryz.pl, złóż zamówienie, wykonaj zabieg i ciesz się dowoli swoją piękną fryzurą.

    pixel