• Joanna odżywka nadająca objętość do włosów cienkich i delikatnych 1000ml, EAN 5901018011079
Promocja

Joanna odżywka nadająca objętość do włosów cienkich i delikatnych 1000ml

  • Firma Joanna ponownie stanęła na wysokości zadania. Ich odżywka nadająca objętość to doskonały produkt, który nada włosom sprężystości, miękkości i blasku.
Producent: Joanna
Kod produktu: 2632
Kod EAN: 5901018011079
Gwarancja: Allefryz2021
17,21 zł
/ szt.

Twoje włosy są pozbawione objętości? Masz już dość ich nieestetycznego wyglądu? Jest na to sposób! Firma Joanna stworzyła świetną odżywkę nadającą objętość. Produkt łatwo będzie się nakładać, ponieważ posiada specjalną pompkę ułatwiającą aplikację. Formuła wzbogacona została w kolagen morski, który nawilży pasemka.
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel