• SILVER PROTECT2 Maseczka ochronna antybakteryjna 3 szt, EAN 5907617638709

SILVER PROTECT2 Maseczka ochronna antybakteryjna 3 szt

  • Dwuwarstwowa maseczka jednorazowa antybakteryjna ochronna wykonana z tkaniny filtującej hydrofobowej 100%
  • PES- VIRGIN QUALITY. Tkanina zawiera jony srebra
  • Ilość w opakowaniu: 3 szt
Producent: ALMA BONBONS
Kod produktu: 5069
Kod EAN: 5907617638709
Gwarancja: Allefryz2021
16,05 zł
/ szt.

Apertura maseczki Silver Protect2 jest środkiem antybakteryjnym niemigrującym, nie tworzy obszarów hamujących zgodnie z testem Agar-Diffusionsplattentest (SN 195 920).

Powłoka hybrofobowa uniemożliwia przenikanie cieczy wewnątrz struktur maty filtracyjnej zwiększając bezpieczeństwo przed zakażeniem przenoszonym droga kropelkowa.

Jony srebra blokują enzymy transportujące tlen , inaktywując zawierającą siarkę proteiny, zaryglowują membrany komórek.

Wyprodukowano w Polsce.

Przechowywać w suchym miejscu.

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel